User External Invite (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Email
sk: E-mail

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Expires
sk: Vyprší

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy
