User External Invite (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Role
sr: Улога
