User External Invite (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Email
sv: E-post

en: Role
sv: Roll

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Invite
sv: Bjud in

en: Email addresses
sv: E-postadresser
