User External Invite (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Email
tr: E-posta

en: Role
tr: Rol

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Inviter
tr: Çağıran

en: Send Invites
tr: Davetleri gönder
