User External Invite (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Role
ar: الدور
