User External Invite (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email
cs: E-mail

en: Expires
cs: Expiruje

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy
