User External Invite (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Role
lt: Rolė

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai
