User External Invite (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Role
vi: Vai trò

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Invite
vi: Mời
