User External Invite (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Email
de: E-Mail

en: Role
de: Rolle

en: Expires
de: Läuft ab

en: Invite
de: Einladen

en: Email addresses
de: E-Mail-Adressen

en: Custom Message
de: Angepasste Nachricht

en: Invite user
de: Benutzer einladen
