User External Invite (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Role
gl: Rol

en: Invite
gl: Invitar

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo
