User External Invite (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Email
ja: メール

en: Role
ja: 役割

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Email addresses
ja: メールアドレス
