User External Invite (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Role
pt: Grupo

en: Expires
pt: Expira

en: Invite
pt: Convidar

en: Email addresses
pt: Endereços de email
