User Generated Content (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент
