User Generated Content (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Add another item
es: Añadir otro elemento
