User Generated Content (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر
