User Generated Content (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento
