User Generated Content (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט
