User Generated Content (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Add another item
id: Tambahkan item lain
