User Generated Content (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត
