User Generated Content (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad
