User Generated Content (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne
