User Generated Content (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Add another item
ro: Adugă alt element
