User Generated Content (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Add another item
ru: Добавить ещё
