User Generated Content (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...
