User Generated Content (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ
