User Generated Content (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle
