User Generated Content (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
