User Generated Content (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element
