User Generated Content (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Add another item
cs: Přidat další položku
