User Generated Content (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: This field is required.
fr: Ce champ est requis.

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément
