User Generated Content (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði
