User Generated Content (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加
