User Generated Content (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Add another item
jv: Tambah item liyané
