User Generated Content (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر
