User Generated Content (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element
