User Generated Content (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை
