User Generated Content (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً
