User Generated Content (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন
