User Generated Content (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element
