User Generated Content (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου
