User Generated Content (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Add another item
et: Lisa uus
