User Generated Content (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria
