User Generated Content (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Add another item
fi: Lisää uusi
