User Generated Content (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása
