User Generated Content (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu
