User Generated Content (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
