User Generated Content (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: CLOSED
nl: GESLOTEN
