User Generated Content (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Add another item
vi: Thêm mục
