User Generated Content (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: This field is required.
de: Diese Feld ist erforderlich.

en: Add another item
de: Einen weiteren Eintrag hinzufügen

en: CLOSED
de: BEENDET
