User Generated Content (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें
